Jump to content

BUY INTRUSII HOSTING

Server CS 1.6 32 Slots 1000 FPS 12 E / Server CS GO
More detalis Buy now

PREMIUM

10Eper month/ 20E-3 months / 30E 6 months- Donatiile voastre ajuta la intretinerea comunitatii.
More detalis Buy now

West-Boost

Pentru ca ne dorim cu interes sa ajutam la dezvoltarea serverelor de CS 1.6 din comunitatea noastra, am incheiat un parteneriat cu WEST-BOOST.RO, prin care oferim reduceri exclusive la boost.
Buy now

Cu cine s-a trezit Simona Halep la balcon, în Australia. Campioana noastră e singura care a ieşit să le vorbească "vecinilor"

Recommended Posts

Australian Open 2021 | Simona Halep, dialog de la balcon cu vecinii de la radio

Citat

simona la balcon

Erin Philips şi Soda au vrut să-şi salute noii lor vecini, aflaţi în hotelul de vizavi, şi au urcat pe acoperiş, "înarmaţi" cu un megafon, scrie news.ro. Dintre marii jucători de tenis prezenţi în stabiliment, doar Simona Halep a răspuns apelului celor doi şi a ieşit pe balcon pentru a dialoga cu ei.

"Am vrut să-i întâmpinăm pe noii noştri vecini de cartier. Se întâmplă ca noii noştri vecini să fie şase dintre cei mai buni jucători de tenis din lume. Serena Williams, Rafael Nadal, Novak Djokovic, Simona Halep, Naomi Osaka şi Dominic Thiem sunt în carantină la un hotel situat chiar peste drum de studiourile noastre.

Erin Phillips şi Soda au urcat pe acoperişul studioului nostru pentru a încerca să ne prezentăm. Şi, băiete, am dat de aur din prima zi! Incredibila Simona Halep şi antrenorul ei (Darren Cahill) au ieşit pe balconul lor pentru a ne face cu mâna şi a discuta cu Erin&Soda. Ea a dezvăluit că s-a trezit devreme şi că nu aderanjat-o tot zgomotul pe care îl făceau oamenii noştri. În următoarele două săptămâni, Erin&Soda vor urca pe acoperiş pentru a încerca să-i distreze pe noii vecini", se arată pe site-ul postului Mix102.3.

www.digisport.ro - sursa